سمساری در شهرک اکباتان, ضایعات در شهرک اکباتان

سمساری شهرک اکباتان, ضایعات شهرک اکباتان ,سمساری شهرک اکباتان, ضایعات شهرک اکباتان 30 در صد گران تر .بازدید و کارشناسی قیمت ضایعات آهن آلات و فلزات 09193040610-آقای میرزایی شبانه روزی کارگران مجرب,سمساری محدوده شهرک اکباتان, ضایعات محدوده شهرک اکباتان, سمساری منطقه شهرک اکباتان, ضایعات منطقه شهرک اکباتان,سمساری, ضایعات,خرید ضایعات شرکت,خرید ضایعات ادارات,خرید ضایعات شرکت در شهرک اکباتان,خرید ضایعات ادارات در شهرک اکباتان,خرید ضایعات با نرخ اتحادیه ,سمساری در شهرک اکباتان,سمساری در شهرک اکباتان,سمساری منزل,سمساری منزل,خرید کلیه لوازم منزل , سمساری منزل در شهرک اکباتان,

سمساری بازار فروش کالاهای دست دوم، حالا با گسترش استفاده از اینترنت بین خانواده های ایرانی، سمساری های آنلاین رونق گرفته و کسب و کار یکی از قدیمی ترین مشاغل ایران را با رکود سنگینی مواجه کرده است. حالا افراد به جای چانه زدن با سمسارها برای فروش کالا یا دور ریختن لوازم اضافه شان، آن را با کمترین هزینه آگهی کرده و ظرف چند ساعت می فروشند. این موضوع بازار سمساری های فیزیکی را کساد کرده است و آنها برای مواجهه با رقیب مجازی قدرتمندشان، راهکار معامله در محل را در پیش گرفته اند تا شرایط خرید و فروش آسان تری برای شهروندان ایجاد کنند. از آن سو در سمساری های مجازی نیز دنیای جالبی وجود دارد. آگهی هایی از دورترین شهرهای ایران که همه چیز را برای فروش عرضه کرده اند، از خروس چشم ساعتی پا سبز و دندان مصنوعی تا سکه تاریخی دوره صفوی.

سمساری

سمساری محلی است که در آن کالاهای دست دوم خرید و فروش می شوند . اکثر مردم حداقل یک بار به سمساری مراجعه کرده اند .هنگامی که نیاز است کالایی با قیمت مناسب خریداری کنند و یا زمانی که نیاز باشد وسایل منزل و اداره را تعویض کنند اولین محلی که به ذهنشان می رسد سمساری است . با توجه به کمبود وقت و ترافیک در سطح شهر تهران پیدا کردن سمسار گاهی اوقات کاری دشوار و زمان بر خواهد بود اما نیازی نیست نگران ان موضوع باشید کافی است با ما تماس بگیرید تا در کوتاهترین زمان ممکن در هر جای تهران که هستید به محل مورد نظر شما بیایم و کالای شما را با قیمت مناسب خریداری کنیم .

 1. خریدار انواع تلویزیون
 2. خریدار انواع اجاق گاز
 3. خریدار انواع فرش دستباف
 4. خریدار انواع یخچال
 5. خریدار رادیو های و گرام
 6. خریدار انواع سرویس خوابخریدار انواع مبلمان
 7. خریدار انواع تابلو فرش
 8. خریدار انواع کریستال قدیمی
 9. خریدار ظروف قدیمی و لوکس
 10. خریدار انواع ماشین لباسشویی
 11. خریدار انواع سماور

خریدار کلیه لوازم منزل در سراسر تهران فرشهای ماشینی و دستیاف - لوازم اشپزخانه لوازم چوبی خورده ریز حتی انباری
سمساری نارمک , (تمام نقاط) (بدون تعطیلی) , خریدار کلیه لوازم منزل و ضایعات
با سابقه ۱۵ سال ثابت کرده ایم که بهترین خریدار در سریعترین زمان ممکن هستیم
فوری -منصف با یک تماس در محل شما حاضر می شویم
سمساری و ضایعات
بهترین خریدار در سریعترین زمان ممکن هستیم
بازدید و قیمت گذاری
سمساری تهران بهترین خریدار فرش و لوازم منزل شما در کوتاهترین زمان و با بهترین قیمت
• با ۱۲ سال سابقه گرانبها ثابت کرده ایم که بهترین سمساری تهران در امر ضایعات و اثاثیه منازل شما در سریعترین زمان ممکن هستیم
• بازدید و قیمت گذاری با اولین تماس
• فوری و شبانه روزی در تمام مناطق تهران و کرج -منصف با یک تماس در محل شما حاضر می شویم.
خریدار مبلمان استیل – مبلمان خارجی ایرانی- سرویس خواب- لوازم چوبی- یخچال ساید باید ساید- تلویزین های LCD -ماشین لباس شویی-ماشین ظرف شویی-فرش ابریشمی- فرش دستباف -تابلو فرش ظرف قدیمی انتیک- اجناس قدیمی و غیره ظروف قدیمی-

 ضایعات
لوستر-فرش دستی-مبلمان
خریدار مبلمان دست دوم -ضایعات چوبی- خریدار مبلمان خارجی تمام نقاط تهران -خریدار سرویس خواب خارجی- خریدار بوفه امریکایی- لوازم چوبی امریکایی- خریدار میز صندلی- خریدار کلیه لوازم منزل
لوستر-فرش دستی-مبلمان
اولین و بهترین سمساری و ضایعات دست دوم -ضایعات چوبی- خریدار مبلمان- خریدار تلویزیون LED و LCD خریدار فش دستباف-ضایعات برقی -ضایعات گازی – ضایعات چوبی و ظروف قدیمی و بلور و کریستال- خریدار مبلمان استیل- سرویس خواب -آینه و شمعدان- ضایعات آنتیک -لوازم قدیمی- لوستر- تابلو فرش- ۱۰۰ درصد بالاتر خریدار اجناس دست دوم منزل
ضایعات دست دوم
مبلمان دست دوم در تمام مناطق تهران با بهترین قیمت و بهترین خدمات
بهترین خریدار انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی و یخچال فریزر و ماکروفر
فروش چینی آلات و کریستال و خرده ریز انباری و آشپزخانه

ضایعات ساختمانی چیست؟

ضایعات ساختمانی را می توان به صورت پسماندهای برجای مانده در جریان تخریب یا بازسازی یک ساختمان تعریف کرد که باعث می شود امکان استفاده مجدد از آنها فراهم شده و به نوعی بخشی از خسارت های کلی جبران شود. در مورد یک ساختمان مواردی مانند نخاله های ساختمانی مطرح می شود که بخش عمده آن راه بتن خرد شده و بلوک و آجر تشکیل می دهند. اگرچه در مورد این ضایعات ساختمانی امکان بازیافت نیز وجود دارد، اما عمده آن به صورت ماده دفعی بوده و باید به یک فضای دور و خارج از منطقه مسکونی انتقال داده شود.

ضایعات آهن چیست؟

ضایعات آهن مهمترین و اصلی ترین بخش بازمانده از جریان تخریب یک ساختمان است می تواند بخش عمده ای از هزینه صورت گرفته در جریان ساخت را جبران کنند. خوشبختانه ساختار آهن به شکلی است که استفاده از آن برای پروژه های بلند مدت امکان پذیر است و معمولاً خوردگی کامل آن به یک پروژه ی زمانی بسیار طولانی نیاز دارد. بنابراین زمانیکه یک پروژه تخریب می شود و امکان بازیافت آهن استفاده شده در آن فراهم می شود، اگر از تخریب ظاهری آن بگذریم، می توان گفت که ویژگی های فیزیکی و شیمیایی آن تا حدود بالایی حفظ شده و تنها بخشی از قسمت های سطحی آن از بین رفته است.

البته ضایعات آهن فقط به آهن آلات باقی مانده از جریان تخریب ختم نمی شوند و ممکن است در طول زمان مختلف برخی از وسایل خانه قدیمی شده و یا با تجهیزات جدید و مدرن جایگزین شود. به همین دلیل می توان آنها را نیز بازیافت کرد و از هزینه به دست آمده از آن استفاده کرد.

ضایعات آلومینیوم چیست؟

اگر بخواهیم ضایعات آلومینیوم را فقط به جریان ساخت و ساز و تخریب یک ساختمان ربط دهیم، می توان گفت که تنها بخشی از آن از این حوزه به دست می آید. در حقیقت اگر به ساختمانهای اطراف خود نگاهی بیاندازیم، متوجه می شویم که تنها بخش هایی مانند درب و پنجره و شاید چند ابزار خانگی از آلومینیوم ساخته شده باشند. این در حالی است که در سایر بخش های صنعتی و به خصوص حوزه حمل و نقل درصد استفاده از آلومینیوم بسیار بیشتر بوده و امکان بازیافت آنها نیز بیشتر است. به همین دلیل می توان ادعا کرد که ضایعات آلومینیوم از بخش های مختلفی گرد آوری می شود که حوزه ساختمان و حوزه حمل و نقل اصلی ترین تولید کننده آنها به شمار می رود.

ضایعات مس چیست؟

ماده مس به دلیل خصوصیات منحصر به فرد خود توانایی بالایی در انتقال حرارت و انتقال جریان الکتریکی دارد. به همین دلیل بیشتر استفاده عمده آن به تولید مسیرهای ارتباطی مانند سیم و همچنین تولید ظروف مسی برمی گردد. بنابراین برای بازیافت ضایعات مس می توان گفت که این دو مورد منبع اصلی تولید آنها هستند. سیم های مسی و حتی ظروف مسی میزان خوردگی بسیار کمی دارند در جریان بازیافت درصد بیشتری از آنها گردآوری می شود. این موضوع کمک می کند که مس به دست آمده نسبت به مقدار مصرف شده افت چندانی نداشته باشد و بازگشت سرمایه مناسبی نصیب فروشندگان کند.

ضایعات چدن چیست؟

چدن یک آلیاژ از آهن و فولاد است که درصد کربن بسیار بالایی دارند و عمده مصرف آن به کاربردهای صنعتی مانند تولید دستگاه های بسیار بزرگ قطعات خودرو برمی گردد. به همین دلیل می توان ادعا کرد که بیشترین تولید ضایعات چدن به شرکتهای صنعتی برمی گردد که در اثر تخریب تجهیزات و خراب شدن قطعات تولید می شود. چدن به دلیل دارا بودن عناصر مختلف نسبت به آهن درصد خوردگی کمتری دارد می توان از طریق بازیافت آن، بازگشت سرمایه بهتری را متصور بود. البته حجم پروژه های چدن نسبت به قراضه آهن بسیار کمتر است.

ضایعات یکی از مفاهیمی است که روزانه با آن سرو کار داریم و از آن استفاده می کنیم . ضایعات خانگی، لوازم مستعمل خانگی، ضایعات فلزی، بازیافت، محیط زیست، نخاله ساختمانی، تفکیک زباله وغیره واژگانی است که روزمره می شنویم. اما وقتی دقیق تر می شویم و معنی ضایعات را از خود می پرسیم دچار ابهام می شویم و این سوال پیش می آید که ضایعاتدقیقا چیست و دسته بندی آن چگونه انجام می شود.

ضایعات در لغت به معنی جمع ضایعه و ضایع است که کلمه ای عربی است و در فارسی برای آن معادل پسمان­ها پیشنهاد شده است که چندان متداول نیست و عموم مردم از همان واژه ضایعات استفاده می کنند.

انواع ضایعات شامل شامل ضایعات فلزی، ضایعات غیرفلزی، ضایعات الکترونیک و الکتریکی و محصولات فلزی و غیرفلزی هستند که امروزه همگی آنها پس از جمع آوری به مراکز بازیافت منتقل شده و پس از جداسازی بازیافت می شوند.

ضایعات فلزی و غیرفلزی و انواع آن

ضایعات فلزی و غیر فلزی تقسیم بندی کرد:

ضایعات فلزی: تقریبا به هر شی فلزی که دیگر کاربری خود را از دست داده و به عبارتی عمرش به پایان رسیده است ضایعات فلزی گفته می شود. ضایعات فلزی شامل آهن، استیل، چدن، آلومینیوم، مس، برنج، مفرغ، سرب، آلومینیوم و روی و سایر فلزات است.

ضایعات غیر فلزی: این دسته شامل هر گونه شی غیرفلزی است که کارکرد اصلی خود را از دست داده است. در این دسته موارد بسیاری جای می گیرند از جمله پلاستیک، کاغذ و کارتن، نخاله های غیرفلزی ساختمان از قبیل سنگ و گچ و سرامیک، شیشه ، لاستیک، مواد شیمیایی، روغن، ضایعات کشاورزی و ..... حتی نان خشک هم در این دسته جای می گیرد.

ضایعات الکترونیکی والکتریکی و غیرالکترونیکی و انواع آن

در یک دسته بندی دیگر می توان ضایعات را به دو دسته ضایعات الکترونیکی و الکتریکی و غیرالکترونیکی تقسیم بندی کرد:

ضایعات الکترونیک و الکتریکی: هر وسیله ای الکترونیکی و الکتریکی که کارکرد خود را از دست داده و مستعمل شده است در این گروه جای می گیرد. موبایل، قطعات کامپیوتر، تلویزیون، رادیو، سیم و کابل و باتری و سایر وسایل برقی خونگی از قبیل ماشین لباسشویی، یخچال ، کولر وغیره در این گروه قرار می گیرد.

ضایعات غیرالکترونیکی: سایر ضایعات که جز دسته الکترونیک و الکتریکی قرار نمی گیرد را غیرالکترونیکی می گویند.

ضایعات صنعتی و انواع آن

دسته بندی دیگری که وجود دارد ضایعات منزل و صنعتی است:

ضایعات صنعتی:

ضایعات که در واحدهای صنعتی و تولیدی ایجاد می شود و شامل مواد شیمیایی، فلزات، مواد پلاستیکی ، تولیدات مرجوعی غیر مفید و ... است؛ بسیاری از ضایعات صنعتی ضایعات صنعتی به عنوان مواد ساختمانی بازیافت می شود.

ضایعات خانگی

ضایعات علاوه بر محیط های صنعتی، در نواحی مسکونی هم وجود و هر گونه ضایعاتی که در محیط خانگی یافت می شود را ضایعات خانگی می گویند. بنابراین بسیاری از ضایعات فلزی، غیرفلزی، الکترونیکی و غیرالکترونیکی در این دسته قرار می گیرند.

لازم به ذکر است که دسته بندی های فوق مانع الجمع نیستند یعنی یک شی می تواند هم جزء ضایعات خانگی دسته بندی شود ،هم جزء ضایعات فلزی و هم چنین الکتریکی. بنابراین ضایعات را می توان از نظر مواد به کار رفته در آن، محیطی که در آن تولید می شود و الکتریکی بودن یا نبودن آن دسته بندی کرد

:Published Date:12/2/2022 9:32:51 AM
تلفن تماس فوری سمساری در شهرک اکباتان, ضایعات در شهرک اکباتان